Od października czekaliśmy na ligowe zwycięstwo. Udało się w ostatniej środowej kolejce ze Spójnią Sadlinki. W ostatnich spotkaniach ligowych czy pucharowych drużyna z Sadlinek zdecydowanie nam "nie leżała". Doznaliśmy 4 porażek z rzędu.

Dość nie typowo bo w środę rozgrywana była 21 kolejka. Od 8 ligowych kolejek nie zaznaliśmy "smaku" zwycięstwa. Ostatni raz wygraliśmy 28 października u siebie z Prabutami. Co ciekawe wszystkie z 4 zwycięstw jakie w tym sezonie udało się nam osiągnąć wywalczyliśmy na własnym boisku i we wszystkich zagraliśmy na "zero" z tyłu.

W meczu ze Spójnią w pierwszej części graliśmy podobnie jak w poprzednich spotkaniach, czyli słabo. Mieliśmy duże problemy z tworzeniem akcji. Więcej działo się w  drugiej połowie. Na prowadzenie wyszliśmy po niecałej godzinie gry. Długą piłkę od Kuśnierka, przedłużył Popielarz T. a Zacharski w sytuacji "sam na sam" zdobył swoją pierwszą bramkę w naszych "barwach". Kolejne minuty to festiwal nie wykorzystanych sytuacji z naszej strony. Najbliżej byli Suma i Popielarz, którzy nie wykorzystali świetnych sytuacji. Goście chcąc wyrównać zaczęli atakować większą liczbą graczy przez co udało się nam powiększyć przewagę. Na 5 min przed końcem prostopadłe podanie od Popielarza wykorzystał Szablewski, nie myląc się tym razem w sytuacji "sam na sam". W 90 min Szablewski zdobył swoja drugą bramkę w tym meczu. Po szybkiej kontrze asystę zaliczył Zacharski. W ostatniej minucie rzutu karnego nie wykorzystał Sas, trafiając w słupek.

W następnej kolejce wyjazd do ostatniej drużyny w lidze. Zobaczymy czy ta wygrana to tylko przypadek.

 

 

CZARNI 3 : 0
SPÓJNIA
Markiewicz B.
Kowalski A. (68')
Kuśnierek M.
Boniecki G.
Zacharski P.
Cichowski R.
Szablewski S.  
Malej P.
Złoty P. (72')
Suma M. (88')
Popielarz T.
   
     
Wójcik P. (68')
Staszko K.(72')
Sas G. (88')
 Zmiany:  
Jakubowski M.
Bąkowski K.
Nie zagrali:  

.Nasz kolejny mecz


No upcoming matches!

Szukaj

.Ostatnia kolejka

.Następna kolejka

Colors