W 25 kolejce odnieśliśmy bardzo cenne zwycięstwo z Powiślem II Dzierzgoń. Do Starego Miasta jechaliśmy osłabieni brakiem dwóch podstawowych graczy (Kuśnierek, Popielarz). Za to pierwszy raz wiosną zagrał Mallek, który wrócił po kontuzji kolana. Spotkanie z drużyną, z którą walczymy o ligowy byt rozpoczęło się od kilku groźnych sytuacji dla gospodarzy z których dwukrotnie mogli otworzyć wynik spotkania. Na nasze szczęście mylili się napastnicy Powiśla lub dobrze interweniowała nasza defensywa.
Po słabym początku środkowa część spotkania należała do Nas. Na prowadzenie wyszliśmy w 38 min meczu. Prostopadłe podanie od Maleja wykorzystał Studziński. A po ponad 15 minutach drugiej części prowadziliśmy już 0:2. Kolejną asystę w tej rundzie zanotował Szablewski, który chyba jest obecnie w swojej optymalnej formie i udowadnia to w każdym spotkaniu. Swoją 9. bramkę w tym sezonie zdobył Studziński. Po objęciu prowadzenie przez dłuższą chwilę kontrolowaliśmy przebieg gry, ale zmieniła to bramka kontaktowa z 75 min. Ostatnie minuty z naszej strony to zmasowana obrona i próba obronienia tak ważnych 3 oczek. Udało się i mogliśmy dopisać do konta kolejną wygraną, czwartą w ostatnich pięciu spotkaniach.

Po fatalnym początku wróciliśmy chyba na właściwe tory. Bo jak można określić to, że w ostatnich 5 kolejkach zdobywamy praktycznie tyle samo punktów co w pierwszych 20 spotkaniach?!?

Walczymy dalej. Przed nami jeszcze długa droga, a kolejny krok możemy wykonać w najbliższą niedzielę. Zagramy u siebie z 6 w tabeli Beniaminkiem 03.

 

 

POWIŚLE II
1 : 2
CZARNI
    Markiewicz B.
Kowalski A.
Wójcik P.
Boniecki G.
Zacharski P.
Cichowski R.
Szablewski S. 
Studziński P. (71')
Malej P.
Suma M.
Mallek S. (88')
     
   Zmiany: Złoty P. (71')
Jakubowski M. (88')
  Nie zagrali:  

 

.Nasz kolejny mecz

Datum Śr, 28. Sie. 2019 Beginn 17:30
Czarni Przemysław
CP
-:- Relax Ryjewo
REL

Datum N, 01. Wrz. 2019 Beginn 17:00
Czarni Przemysław
CP
-:- Powiśle II Dzierzgoń
POW

Szukaj

.Ostatnia kolejka

.Następna kolejka

Colors