Dużymi krokami zbliża się kolejny sezon. Z końcem czerwca otrzymaliśmy informację o starcie rozgrywek, które zainaugurują 15 sierpnia, czyli za ponad miesiąc.
Nie dawno do wiadomości podany został terminarz V ligi na kolejny rok.

Jak w poprzednim sezonie tak i w tym na początku mamy "pod górkę". Rozpoczniemy granie w Tczewie, gdzie zmierzymy się z Wisłą. W drugiej kolejce zainaugurujemy rozgrywki w Przemysławiu, a przyjedzie murowany (chyba) kandydat do awansu Sokół Zblewo, który ligowe granie w czerwcu zakończył 12 wygranymi z rzędu.

Nowe "twarze" w lidze to Victoria Kaliska, Meteor Pinczyn, Relax Ryjewo oraz Mady Ostaszewo. Z Victorią oraz Madami grać będziemy po raz pierwszy.

 
Kibiców z Naszego powiatu z pewnością najbardziej interesują terminy spotkań derbowych, a w tym sezonie historycznie dojdzie aż do 6 takich potyczek. Oprócz Nas i Żuław awans wywalczyły Mady Ostaszewo. Pierwsze derby już w drugiej ligowej kolejce Żuławy - Mady. Pod koniec października w kolejce 11 zagramy u  siebie z Żuławami i tydzień później jedziemy na najbliższy wyjazd w historii V ligowych rozgrywek - do Ostaszewa.

V liga - Gdańsk II:

Kolejka 1 - 15 sierpnia   
Wisła Tczew     -     Czarni Przemysław     

Kolejka 2 - 17-18 sierpnia
Czarni Przemysław     -     Sokół Zblewo

Kolejka 3 - 24-25 sierpnia
Relax Ryjewo     -     Czarni Przemysław        

Kolejka 4 - 31 sierpnia-1 września
Czarni Przemysław     -     Powiśle II Dzierzgoń

Kolejka 5 - 7-8 września
Tęcza Brusy     -     Czarni Przemysław     

Kolejka 6 - 14-15 września
Beniaminek 03 Starogard Gdański     -     Czarni Przemysław

Kolejka 7 - 21-22 września
Czarni Przemysław     -     Chojniczanka II Chojnice     

Kolejka 8 - 28-29 września
Orzeł Subkowy     -     Czarni Przemysław     

Kolejka 9 - 5-6 października
Czarni Przemysław     -     Okland Szprudowo     

Kolejka 10 - 12-13 października
Pomezania Malbork     -     Czarni Przemysław

Kolejka 11 - 19-20 października
Czarni Przemysław     -     Żuławy Nowy Dwór Gdański

Kolejka 12 - 26-27 października
GDKiS Ostaszewo     -     Czarni Przemysław 

Kolejka 13 - 2-3 listopada
Czarni Przemysław     -     Victoria Kaliska 

Kolejka 14 - 9-10 listopada
Meteor Pinczyn     -     Czarni Przemysław 

Kolejka 15 - 16-17 listopada
Czarni Przemysław     -     Spójnia Sadlinki

W rozwinięciu cały terminarz....

 

V liga - Gdańsk II:

Kolejka 1 - 15 sierpnia
Żuławy Nowy Dwór Gdański     -     Beniaminek 03 Starogard Gdański     
GDKiS Ostaszewo     -     Pomezania Malbork     
Victoria Kaliska     -     Okland Szprudowo     
Meteor Pinczyn     -     Orzeł Subkowy     
Spójnia Sadlinki     -     Chojniczanka II Chojnice     
Wisła Tczew     -     Czarni Przemysław     
Sokół Zblewo     -     Tęcza Brusy     
Relax Ryjewo     -     Powiśle II Dzierzgoń     

Kolejka 2 - 17-18 sierpnia
Beniaminek 03 Starogard Gdański     -     Powiśle II Dzierzgoń     
Tęcza Brusy     -     Relax Ryjewo     
Czarni Przemysław     -     Sokół Zblewo     
Chojniczanka II Chojnice     -     Wisła Tczew     
Orzeł Subkowy     -     Spójnia Sadlinki     
Okland Szprudowo     -     Meteor Pinczyn     
Pomezania Malbork     -     Victoria Kaliska     
Żuławy Nowy Dwór Gdański     -     GDKiS Ostaszewo     

Kolejka 3 - 24-25 sierpnia
GDKiS Ostaszewo     -     Beniaminek 03 Starogard Gdański     
Victoria Kaliska     -     Żuławy Nowy Dwór Gdański     
Meteor Pinczyn     -     Pomezania Malbork     
Spójnia Sadlinki     -     Okland Szprudowo     
Wisła Tczew     -     Orzeł Subkowy     
Sokół Zblewo     -     Chojniczanka II Chojnice     
Relax Ryjewo     -     Czarni Przemysław     
Powiśle II Dzierzgoń     -     Tęcza Brusy     

Kolejka 4 - 31 sierpnia-1 września
Beniaminek 03 Starogard Gdański     -     Tęcza Brusy     
Czarni Przemysław     -     Powiśle II Dzierzgoń     
Chojniczanka II Chojnice     -     Relax Ryjewo     
Orzeł Subkowy     -     Sokół Zblewo     
Okland Szprudowo     -     Wisła Tczew     
Pomezania Malbork     -     Spójnia Sadlinki     
Żuławy Nowy Dwór Gdański     -     Meteor Pinczyn     
GDKiS Ostaszewo     -     Victoria Kaliska     

Kolejka 5 - 7-8 września
Victoria Kaliska     -     Beniaminek 03 Starogard Gdański     
Meteor Pinczyn     -     GDKiS Ostaszewo     
Spójnia Sadlinki     -     Żuławy Nowy Dwór Gdański     
Wisła Tczew     -     Pomezania Malbork     
Sokół Zblewo     -     Okland Szprudowo     
Relax Ryjewo     -     Orzeł Subkowy     
Powiśle II Dzierzgoń     -     Chojniczanka II Chojnice     
Tęcza Brusy     -     Czarni Przemysław     

Kolejka 6 - 14-15 września
Beniaminek 03 Starogard Gdański     -     Czarni Przemysław     
Chojniczanka II Chojnice     -     Tęcza Brusy     
Orzeł Subkowy     -     Powiśle II Dzierzgoń     
Okland Szprudowo     -     Relax Ryjewo     
Pomezania Malbork     -     Sokół Zblewo     
Żuławy Nowy Dwór Gdański     -     Wisła Tczew     
GDKiS Ostaszewo     -     Spójnia Sadlinki     
Victoria Kaliska     -     Meteor Pinczyn     

Kolejka 7 - 21-22 września
Meteor Pinczyn     -     Beniaminek 03 Starogard Gdański     
Spójnia Sadlinki     -     Victoria Kaliska     
Wisła Tczew     -     GDKiS Ostaszewo     
Sokół Zblewo     -     Żuławy Nowy Dwór Gdański     
Relax Ryjewo     -     Pomezania Malbork     
Powiśle II Dzierzgoń     -     Okland Szprudowo     
Tęcza Brusy     -     Orzeł Subkowy     
Czarni Przemysław     -     Chojniczanka II Chojnice     

Kolejka 8 - 28-29 września
Beniaminek 03 Starogard Gdański     -     Chojniczanka II Chojnice     
Orzeł Subkowy     -     Czarni Przemysław     
Okland Szprudowo     -     Tęcza Brusy     
Pomezania Malbork     -     Powiśle II Dzierzgoń     
Żuławy Nowy Dwór Gdański     -     Relax Ryjewo     
GDKiS Ostaszewo     -     Sokół Zblewo     
Victoria Kaliska     -     Wisła Tczew     
Meteor Pinczyn     -     Spójnia Sadlinki     

Kolejka 9 - 5-6 października
Spójnia Sadlinki     -     Beniaminek 03 Starogard Gdański     
Wisła Tczew     -     Meteor Pinczyn     
Sokół Zblewo     -     Victoria Kaliska     
Relax Ryjewo     -     GDKiS Ostaszewo     
Powiśle II Dzierzgoń     -     Żuławy Nowy Dwór Gdański     
Tęcza Brusy     -     Pomezania Malbork     
Czarni Przemysław     -     Okland Szprudowo     
Chojniczanka II Chojnice     -     Orzeł Subkowy     

Kolejka 10 - 12-13 października
Beniaminek 03 Starogard Gdański     -     Orzeł Subkowy     
Okland Szprudowo     -     Chojniczanka II Chojnice     
Pomezania Malbork     -     Czarni Przemysław     
Żuławy Nowy Dwór Gdański     -     Tęcza Brusy     
GDKiS Ostaszewo     -     Powiśle II Dzierzgoń     
Victoria Kaliska     -     Relax Ryjewo     
Meteor Pinczyn     -     Sokół Zblewo     
Spójnia Sadlinki     -     Wisła Tczew     

Kolejka 11 - 19-20 października
Wisła Tczew     -     Beniaminek 03 Starogard Gdański     
Sokół Zblewo     -     Spójnia Sadlinki     
Relax Ryjewo     -     Meteor Pinczyn     
Powiśle II Dzierzgoń     -     Victoria Kaliska     
Tęcza Brusy     -     GDKiS Ostaszewo     
Czarni Przemysław     -     Żuławy Nowy Dwór Gdański     
Chojniczanka II Chojnice     -     Pomezania Malbork     
Orzeł Subkowy     -     Okland Szprudowo     

Kolejka 12 - 26-27 października
Beniaminek 03 Starogard Gdański     -     Okland Szprudowo     
Pomezania Malbork     -     Orzeł Subkowy     
Żuławy Nowy Dwór Gdański     -     Chojniczanka II Chojnice     
GDKiS Ostaszewo     -     Czarni Przemysław     
Victoria Kaliska     -     Tęcza Brusy     
Meteor Pinczyn     -     Powiśle II Dzierzgoń     
Spójnia Sadlinki     -     Relax Ryjewo     
Wisła Tczew     -     Sokół Zblewo     

Kolejka 13 - 2-3 listopada
Sokół Zblewo     -     Beniaminek 03 Starogard Gdański     
Relax Ryjewo     -     Wisła Tczew     
Powiśle II Dzierzgoń     -     Spójnia Sadlinki     
Tęcza Brusy     -     Meteor Pinczyn     
Czarni Przemysław     -     Victoria Kaliska     
Chojniczanka II Chojnice     -     GDKiS Ostaszewo     
Orzeł Subkowy     -     Żuławy Nowy Dwór Gdański     
Okland Szprudowo     -     Pomezania Malbork     

Kolejka 14 - 9-10 listopada
Beniaminek 03 Starogard Gdański     -     Pomezania Malbork     
Żuławy Nowy Dwór Gdański     -     Okland Szprudowo     
GDKiS Ostaszewo     -     Orzeł Subkowy     
Victoria Kaliska     -     Chojniczanka II Chojnice     
Meteor Pinczyn     -     Czarni Przemysław     
Spójnia Sadlinki     -     Tęcza Brusy     
Wisła Tczew     -     Powiśle II Dzierzgoń     
Sokół Zblewo     -     Relax Ryjewo     

Kolejka 15 - 16-17 listopada
Relax Ryjewo     -     Beniaminek 03 Starogard Gdański     
Powiśle II Dzierzgoń     -     Sokół Zblewo     
Tęcza Brusy     -     Wisła Tczew     
Czarni Przemysław     -     Spójnia Sadlinki     
Chojniczanka II Chojnice     -     Meteor Pinczyn     
Orzeł Subkowy     -     Victoria Kaliska     
Okland Szprudowo     -     GDKiS Ostaszewo     
Pomezania Malbork     -     Żuławy Nowy Dwór Gdański

.Nasz kolejny mecz

Datum N, 22. Wrz. 2019 Beginn 15:00
Czarni Przemysław
CP
-:- Chojniczanka II Chojnice
CHO

Datum So, 28. Wrz. 2019 Beginn 16:00
Orzeł Subkowy
ORZ
-:- Czarni Przemysław
CP

Szukaj

.Ostatnia kolejka

.Następna kolejka

Colors