MD Match Name Data Czas Home Team       Away Team Wynik  
    1 Kolejka 1 16.08.2014 12:00 Orzeł Subkowy - Szarża Krojanty1 - 2 Lost
    2 Kolejka 2 23.08.2014 12:00 Radunia Stężyca - Orzeł Subkowy0 - 1 Won
    3 Kolejka 3 27.08.2014 12:00 Orzeł Subkowy - Gryf 2009 Tczew3 - 4 Lost
    4 Kolejka 4 30.08.2014 12:00 Grom Nowy Staw - Orzeł Subkowy3 - 4 Won
    5 Kolejka 5 07.09.2014 12:00 Orzeł Subkowy - Delta Miłoradz3 - 1 Won
    6 Kolejka 6 13.09.2014 12:00 Chojniczanka II Chojnice - Orzeł Subkowy1 - 1 Draw
    7 Kolejka 7 20.09.2014 12:00 Orzeł Subkowy - Borowiak Czersk1 - 3 Lost
    8 Kolejka 8 27.09.2014 12:00 Piaski Wąglikowice - Orzeł Subkowy1 - 1 Draw
    9 Kolejka 9 04.10.2014 16:00 Orzeł Subkowy - Czarni Przemysław1 - 3 Lost
    10 Kolejka 10 11.10.2014 12:00 Spójnia Sadlinki - Orzeł Subkowy0 - 1 Won
    11 Kolejka 11 18.10.2014 12:00 Orzeł Subkowy - Rodło Kwidzyn0 - 3 Lost
    12 Kolejka 12 25.10.2014 12:00 Jurand Lasowice - Orzeł Subkowy4 - 5 Won
    13 Kolejka 13 08.11.2014 12:00 Orzeł Subkowy - Pomezania Malbork0 - 2 Lost
    14 Kolejka 14 15.11.2014 12:00 Żuławy Nowy Dwór Gd. - Orzeł Subkowy3 - 1 Lost
    15 Kolejka 15 22.11.2014 12:00 Orzeł Subkowy - Błękitni Stare Pole7 - 0 Won
    16 Kolejka 16 22.03.2015 12:00 Szarża Krojanty - Orzeł Subkowy4 - 0 Lost
    17 Kolejka 17 29.03.2015 12:00 Orzeł Subkowy - Radunia Stężyca1 - 3 Lost
    18 Kolejka 18   -- : -- Gryf 2009 Tczew - Orzeł Subkowy3 - 0 Lost
    19 Kolejka 19   -- : -- Orzeł Subkowy - Grom Nowy Staw1 - 0 Won
    20 Kolejka 20   -- : -- Delta Miłoradz - Orzeł Subkowy0 - 1 Won
    21 Kolejka 21 25.04.2015 12:00 Orzeł Subkowy - Chojniczanka II Chojnice1 - 3 Lost
    22 Kolejka 22   -- : -- Borowiak Czersk - Orzeł Subkowy2 - 3 Won
    23 Kolejka 23   -- : -- Orzeł Subkowy - Piaski Wąglikowice3 - 3 Draw
    24 Kolejka 24 17.05.2015 14:00 Czarni Przemysław - Orzeł Subkowy3 - 3 Draw
    25 Kolejka 25 23.05.2015 12:00 Orzeł Subkowy - Spójnia Sadlinki3 - 2 Won
    26 Kolejka 26   -- : -- Rodło Kwidzyn - Orzeł Subkowy2 - 0 Lost
    27 Kolejka 27 04.06.2015 12:00 Orzeł Subkowy - Jurand Lasowice1 - 1 Draw
    28 Kolejka 28   -- : -- Pomezania Malbork - Orzeł Subkowy0 - 0 Draw
    29 Kolejka 29   -- : -- Orzeł Subkowy - Żuławy Nowy Dwór Gd.1 - 1 Draw
    30 Kolejka 30   -- : -- Błękitni Stare Pole - Orzeł Subkowy6 - 1 Lost

    Free Joomla! templates by Engine Templates