W minioną sobotę zainaugurowaliśmy rundę rewanżową. Pech chciał że na początku gramy z najlepszymi drużynami poprzedniego sezonu - jak i obecnego.
Już powoli się do tego przyzwyczajmy, bo tym razem ponownie musieliśmy jechać w nie optymalnym zestawieniu, a w dodatku tylko "gołą" jedenastką. Jeszcze w piątek wyjazd deklarowała większa grupa, ale różne sprawy doprowadziły to tego, że całe spotkanie musiał rozegrać trener Górski.

Spotkanie z Gwiazdą przegraliśmy 4:1.
W pierwszej części graliśmy całkiem nieźle. Umiejętnie się broniliśmy i co jakiś czas udało się nam wyjść z kontratakiem. Głęboka defensywa się sprawdzała. Mimo straty bramki już w 10 min. Drugą bramkę po strzale z dystansu straciliśmy po ponad 30 minutach gry. Kontakt złapaliśmy w 39 min. Po podaniu Górskiego ładną asystą popisał się Szablewski, dośrodkowując na głowę Studzińskiego.

Na drugą połowę wchodziliśmy z zamiarem sprawienia niespodzianki, ale (przynajmniej w naszej opinii) zostaliśmy skrzywdzeni prze arbitra, który podyktował rzut karny dla gospodarzy. Od 58 min było 3:1.
Czwarta bramka dla Gwiazdy 'wisiała w powietrzu' przez ostatnie 10 min spotkania, w których to nie mając już nic do stracenia zaatakowaliśmy większą liczbą graczy. W ostatniej akcji spotkania Karsin ustalił wynik na 4:1

Cieszy gra mimo okrojonego składu, szczerze mówiąc nastawialiśmy się że będzie zdecydowanie trudniej.

Jeszcze trudniej będzie w następnej kolejce bo przyjeżdża lider z Malborka, z którym mamy bardzo słaby bilans spotkań. W dotychczasowych 11 spotkaniach, raz wygraliśmy i 3-ktornie remisowaliśmy.

 

 

GWIAZDA 4 : 1
CZARNI
    Markiewicz B.
Kowalski A.
Kuśnierek M.
Staszko K.
Zacharski P.
Cichowski R.
Szablewski S. 
Studziński P.
Złoty P.
Górski T.
Popielarz T.
     
   Zmiany:  
  Nie zagrali:  

.Nasz kolejny mecz

Datum Śr, 28. Sie. 2019 Beginn 17:30
Czarni Przemysław
CP
-:- Relax Ryjewo
REL

Datum N, 01. Wrz. 2019 Beginn 17:00
Czarni Przemysław
CP
-:- Powiśle II Dzierzgoń
POW

Szukaj

.Ostatnia kolejka

.Następna kolejka

Colors