Match Schedule: all teams | V Liga 2018/19


MD Match Name Data Czas Home Team       Away Team Wynik
1 Kolejka 1 15.08.2018 00:00 h Czarni Przemysław - Gwiazda Karsin0 - 2
1 Kolejka 1 15.08.2018 00:00 h Sławek Borzechowo - Keramzyt Szprudowo 2 - 2
1 Kolejka 1 15.08.2018 00:00 h Chojniczanka II Chojnice - Borowiak Czersk0 - 3
1 Kolejka 1 15.08.2018 00:00 h Spójnia Sadlinki - Pomezania Malbork1 - 8
1 Kolejka 1 15.08.2018 00:00 h Sokół Zblewo - Żuławy Nowy Dwór Gd.1 - 1
1 Kolejka 1 15.08.2018 00:00 h Wisła Tczew - Orzeł Subkowy4 - 1
1 Kolejka 1 15.08.2018 00:00 h Powiśle II Dzierzgoń - Tęcza Brusy 4 - 1
1 Kolejka 1 15.08.2018 00:00 h Beniamienk 03 Starogard Gd. - Pogoń Prabuty2 - 0
2 Kolejka 2 17.08.2018 19:00 h Pomezania Malbork - Czarni Przemysław2 - 1
2 Kolejka 2 18.08.2018 00:00 h Sławek Borzechowo - Pogoń Prabuty1 - 2
2 Kolejka 2 18.08.2018 00:00 h Beniamienk 03 Starogard Gd. - Tęcza Brusy 2 - 1
2 Kolejka 2 18.08.2018 00:00 h Orzeł Subkowy - Powiśle II Dzierzgoń3 - 0
2 Kolejka 2 18.08.2018 00:00 h Żuławy Nowy Dwór Gd. - Wisła Tczew1 - 2
2 Kolejka 2 18.08.2018 00:00 h Gwiazda Karsin - Sokół Zblewo 5 - 1
2 Kolejka 2 18.08.2018 00:00 h Borowiak Czersk - Spójnia Sadlinki3 - 4
2 Kolejka 2 18.08.2018 00:00 h Keramzyt Szprudowo - Chojniczanka II Chojnice3 - 0
3 Kolejka 3 25.08.2018 00:00 h Chojniczanka II Chojnice - Sławek Borzechowo5 - 0
3 Kolejka 3 25.08.2018 00:00 h Spójnia Sadlinki - Keramzyt Szprudowo 2 - 3
3 Kolejka 3 25.08.2018 00:00 h Sokół Zblewo - Pomezania Malbork0 - 2
3 Kolejka 3 25.08.2018 00:00 h Wisła Tczew - Gwiazda Karsin2 - 2
3 Kolejka 3 25.08.2018 00:00 h Powiśle II Dzierzgoń - Żuławy Nowy Dwór Gd.2 - 2
3 Kolejka 3 25.08.2018 00:00 h Beniamienk 03 Starogard Gd. - Orzeł Subkowy4 - 2
3 Kolejka 3 25.08.2018 00:00 h Pogoń Prabuty - Tęcza Brusy 0 - 0
3 Kolejka 3 26.08.2018 17:00 h Czarni Przemysław - Borowiak Czersk1 - 0
4 Kolejka 4 01.09.2018 00:00 h Sławek Borzechowo - Tęcza Brusy 1 - 1
4 Kolejka 4 01.09.2018 00:00 h Orzeł Subkowy - Pogoń Prabuty5 - 2
4 Kolejka 4 01.09.2018 00:00 h Żuławy Nowy Dwór Gd. - Beniamienk 03 Starogard Gd.1 - 2
4 Kolejka 4 01.09.2018 00:00 h Gwiazda Karsin - Powiśle II Dzierzgoń7 - 2
4 Kolejka 4 01.09.2018 00:00 h Pomezania Malbork - Wisła Tczew1 - 0
4 Kolejka 4 01.09.2018 00:00 h Borowiak Czersk - Sokół Zblewo 2 - 3
4 Kolejka 4 01.09.2018 00:00 h Chojniczanka II Chojnice - Spójnia Sadlinki1 - 1
4 Kolejka 4 02.09.2018 17:00 h Keramzyt Szprudowo - Czarni Przemysław1 - 1
5 Kolejka 5 08.09.2018 00:00 h Sokół Zblewo - Keramzyt Szprudowo 3 - 1
5 Kolejka 5 08.09.2018 00:00 h Spójnia Sadlinki - Sławek Borzechowo1 - 0
5 Kolejka 5 08.09.2018 00:00 h Wisła Tczew - Borowiak Czersk1 - 0
5 Kolejka 5 08.09.2018 00:00 h Powiśle II Dzierzgoń - Pomezania Malbork2 - 3
5 Kolejka 5 08.09.2018 00:00 h Beniamienk 03 Starogard Gd. - Gwiazda Karsin0 - 2
5 Kolejka 5 08.09.2018 00:00 h Pogoń Prabuty - Żuławy Nowy Dwór Gd.3 - 3
5 Kolejka 5 08.09.2018 00:00 h Orzeł Subkowy - Tęcza Brusy 2 - 2
5 Kolejka 5 09.09.2018 16:00 h Czarni Przemysław - Chojniczanka II Chojnice1 - 1
6 Kolejka 6 15.09.2018 00:00 h Sławek Borzechowo - Orzeł Subkowy1 - 1
6 Kolejka 6 15.09.2018 00:00 h Żuławy Nowy Dwór Gd. - Tęcza Brusy 3 - 2
6 Kolejka 6 15.09.2018 00:00 h Gwiazda Karsin - Pogoń Prabuty7 - 2
6 Kolejka 6 15.09.2018 00:00 h Pomezania Malbork - Beniamienk 03 Starogard Gd.8 - 1
6 Kolejka 6 15.09.2018 00:00 h Borowiak Czersk - Powiśle II Dzierzgoń4 - 2
6 Kolejka 6 15.09.2018 00:00 h Keramzyt Szprudowo - Wisła Tczew3 - 1
6 Kolejka 6 15.09.2018 00:00 h Chojniczanka II Chojnice - Sokół Zblewo 2 - 5
6 Kolejka 6 16.09.2018 16:00 h Spójnia Sadlinki - Czarni Przemysław3 - 1
7 Kolejka 7 22.09.2018 00:00 h Sokół Zblewo - Spójnia Sadlinki1 - 1
7 Kolejka 7 22.09.2018 00:00 h Wisła Tczew - Chojniczanka II Chojnice5 - 2
7 Kolejka 7 22.09.2018 00:00 h Powiśle II Dzierzgoń - Keramzyt Szprudowo 1 - 3
7 Kolejka 7 22.09.2018 00:00 h Beniamienk 03 Starogard Gd. - Borowiak Czersk0 - 3
7 Kolejka 7 22.09.2018 00:00 h Pogoń Prabuty - Pomezania Malbork0 - 5
7 Kolejka 7 22.09.2018 00:00 h Tęcza Brusy - Gwiazda Karsin2 - 2
7 Kolejka 7 22.09.2018 00:00 h Orzeł Subkowy - Żuławy Nowy Dwór Gd.2 - 3
7 Kolejka 7 23.09.2018 15:00 h Czarni Przemysław - Sławek Borzechowo2 - 0
8 Kolejka 8 29.09.2018 00:00 h Sławek Borzechowo - Żuławy Nowy Dwór Gd.1 - 2
8 Kolejka 8 29.09.2018 00:00 h Gwiazda Karsin - Orzeł Subkowy3 - 1
8 Kolejka 8 29.09.2018 00:00 h Pomezania Malbork - Tęcza Brusy 6 - 0
8 Kolejka 8 29.09.2018 00:00 h Borowiak Czersk - Pogoń Prabuty2 - 2
8 Kolejka 8 29.09.2018 00:00 h Keramzyt Szprudowo - Beniamienk 03 Starogard Gd.1 - 2
8 Kolejka 8 29.09.2018 00:00 h Chojniczanka II Chojnice - Powiśle II Dzierzgoń3 - 1
8 Kolejka 8 29.09.2018 00:00 h Spójnia Sadlinki - Wisła Tczew0 - 1
8 Kolejka 8 30.09.2018 15:00 h Czarni Przemysław - Sokół Zblewo 1 - 4
9 Kolejka 9 06.10.2018 00:00 h Sokół Zblewo - Sławek Borzechowo2 - 0
9 Kolejka 9 06.10.2018 00:00 h Powiśle II Dzierzgoń - Spójnia Sadlinki4 - 0
9 Kolejka 9 06.10.2018 00:00 h Chojniczanka II Chojnice - Beniamienk 03 Starogard Gd.2 - 3
9 Kolejka 9 06.10.2018 00:00 h Pogoń Prabuty - Keramzyt Szprudowo 1 - 0
9 Kolejka 9 06.10.2018 00:00 h Borowiak Czersk - Tęcza Brusy 2 - 2
9 Kolejka 9 06.10.2018 00:00 h Orzeł Subkowy - Pomezania Malbork0 - 3
9 Kolejka 9 06.10.2018 00:00 h Żuławy Nowy Dwór Gd. - Gwiazda Karsin0 - 1
9 Kolejka 9 06.10.2018 00:00 h Wisła Tczew - Czarni Przemysław1 - 0
10 Kolejka 10 13.10.2018 00:00 h Sławek Borzechowo - Gwiazda Karsin2 - 6
10 Kolejka 10 13.10.2018 00:00 h Pomezania Malbork - Żuławy Nowy Dwór Gd.3 - 0
10 Kolejka 10 13.10.2018 00:00 h Borowiak Czersk - Orzeł Subkowy1 - 2
10 Kolejka 10 13.10.2018 00:00 h Keramzyt Szprudowo - Tęcza Brusy 2 - 1
10 Kolejka 10 13.10.2018 00:00 h Chojniczanka II Chojnice - Pogoń Prabuty4 - 2
10 Kolejka 10 13.10.2018 00:00 h Spójnia Sadlinki - Beniamienk 03 Starogard Gd.2 - 4
10 Kolejka 10 13.10.2018 00:00 h Sokół Zblewo - Wisła Tczew2 - 1
10 Kolejka 10 14.10.2018 15:00 h Czarni Przemysław - Powiśle II Dzierzgoń2 - 2
11 Kolejka 11 20.10.2018 00:00 h Wisła Tczew - Sławek Borzechowo8 - 1
11 Kolejka 11 20.10.2018 00:00 h Powiśle II Dzierzgoń - Sokół Zblewo 2 - 1
11 Kolejka 11 20.10.2018 00:00 h Tęcza Brusy - Chojniczanka II Chojnice1 - 5
11 Kolejka 11 20.10.2018 00:00 h Pogoń Prabuty - Spójnia Sadlinki2 - 0
11 Kolejka 11 20.10.2018 00:00 h Orzeł Subkowy - Keramzyt Szprudowo 2 - 3
11 Kolejka 11 20.10.2018 00:00 h Żuławy Nowy Dwór Gd. - Borowiak Czersk4 - 1
11 Kolejka 11 20.10.2018 00:00 h Gwiazda Karsin - Pomezania Malbork2 - 1
11 Kolejka 11 20.10.2018 15:00 h Beniamienk 03 Starogard Gd. - Czarni Przemysław3 - 1
12 Kolejka 12 27.10.2018 00:00 h Sławek Borzechowo - Pomezania Malbork0 - 4
12 Kolejka 12 27.10.2018 00:00 h Borowiak Czersk - Gwiazda Karsin0 - 3
12 Kolejka 12 27.10.2018 00:00 h Keramzyt Szprudowo - Żuławy Nowy Dwór Gd.1 - 2
12 Kolejka 12 27.10.2018 00:00 h Chojniczanka II Chojnice - Orzeł Subkowy6 - 1
12 Kolejka 12 27.10.2018 00:00 h Spójnia Sadlinki - Tęcza Brusy 0 - 2
12 Kolejka 12 27.10.2018 00:00 h Sokół Zblewo - Beniamienk 03 Starogard Gd.4 - 2
12 Kolejka 12 27.10.2018 00:00 h Wisła Tczew - Powiśle II Dzierzgoń4 - 1
12 Kolejka 12 28.10.2018 14:00 h Czarni Przemysław - Pogoń Prabuty1 - 0
13 Kolejka 13 03.11.2018 00:00 h Powiśle II Dzierzgoń - Sławek Borzechowo3 - 1
13 Kolejka 13 03.11.2018 00:00 h Beniamienk 03 Starogard Gd. - Wisła Tczew0 - 1
13 Kolejka 13 03.11.2018 00:00 h Pogoń Prabuty - Sokół Zblewo 3 - 7
13 Kolejka 13 03.11.2018 00:00 h Orzeł Subkowy - Spójnia Sadlinki1 - 4
13 Kolejka 13 03.11.2018 00:00 h Żuławy Nowy Dwór Gd. - Chojniczanka II Chojnice2 - 3
13 Kolejka 13 03.11.2018 00:00 h Gwiazda Karsin - Keramzyt Szprudowo 3 - 1
13 Kolejka 13 03.11.2018 00:00 h Pomezania Malbork - Borowiak Czersk2 - 0
13 Kolejka 13 03.11.2018 16:00 h Tęcza Brusy - Czarni Przemysław4 - 1
14 Kolejka 14 10.11.2018 00:00 h Sławek Borzechowo - Borowiak Czersk1 - 0
14 Kolejka 14 10.11.2018 00:00 h Keramzyt Szprudowo - Pomezania Malbork2 - 6
14 Kolejka 14 10.11.2018 00:00 h Chojniczanka II Chojnice - Gwiazda Karsin3 - 0
14 Kolejka 14 10.11.2018 00:00 h Spójnia Sadlinki - Żuławy Nowy Dwór Gd.3 - 1
14 Kolejka 14 10.11.2018 00:00 h Sokół Zblewo - Tęcza Brusy 4 - 1
14 Kolejka 14 10.11.2018 00:00 h Wisła Tczew - Pogoń Prabuty4 - 1
14 Kolejka 14 10.11.2018 00:00 h Powiśle II Dzierzgoń - Beniamienk 03 Starogard Gd.0 - 2
14 Kolejka 14 11.11.2018 13:00 h Czarni Przemysław - Orzeł Subkowy1 - 3
15 Kolejka 15 17.11.2018 00:00 h Beniamienk 03 Starogard Gd. - Sławek Borzechowo1 - 0
15 Kolejka 15 17.11.2018 00:00 h Pogoń Prabuty - Powiśle II Dzierzgoń3 - 5
15 Kolejka 15 17.11.2018 00:00 h Tęcza Brusy - Wisła Tczew2 - 1
15 Kolejka 15 17.11.2018 00:00 h Orzeł Subkowy - Sokół Zblewo 1 - 1
15 Kolejka 15 17.11.2018 00:00 h Borowiak Czersk - Keramzyt Szprudowo 1 - 2
15 Kolejka 15 17.11.2018 00:00 h Gwiazda Karsin - Spójnia Sadlinki2 - 1
15 Kolejka 15 17.11.2018 00:00 h Chojniczanka II Chojnice - Pomezania Malbork2 - 1
15 Kolejka 15 17.11.2018 12:00 h Żuławy Nowy Dwór Gd. - Czarni Przemysław3 - 3
16 Kolejka 16 16.03.2019 00:00 h Keramzyt Szprudowo - Sławek Borzechowo1 - 3
16 Kolejka 16 16.03.2019 00:00 h Borowiak Czersk - Chojniczanka II Chojnice0 - 6
16 Kolejka 16 16.03.2019 00:00 h Pomezania Malbork - Spójnia Sadlinki5 - 0
16 Kolejka 16 16.03.2019 00:00 h Żuławy Nowy Dwór Gd. - Sokół Zblewo 0 - 4
16 Kolejka 16 16.03.2019 00:00 h Orzeł Subkowy - Wisła Tczew1 - 0
16 Kolejka 16 16.03.2019 00:00 h Tęcza Brusy - Powiśle II Dzierzgoń2 - 1
16 Kolejka 16 16.03.2019 00:00 h Pogoń Prabuty - Beniamienk 03 Starogard Gd.4 - 0
16 Kolejka 16 16.03.2019 00:00 h Gwiazda Karsin - Czarni Przemysław4 - 1
17 Kolejka 17 23.03.2019 00:00 h Pogoń Prabuty - Sławek Borzechowo5 - 1
17 Kolejka 17 23.03.2019 00:00 h Tęcza Brusy - Beniamienk 03 Starogard Gd.0 - 0
17 Kolejka 17 23.03.2019 00:00 h Powiśle II Dzierzgoń - Orzeł Subkowy2 - 5
17 Kolejka 17 23.03.2019 00:00 h Wisła Tczew - Żuławy Nowy Dwór Gd.3 - 1
17 Kolejka 17 23.03.2019 00:00 h Sokół Zblewo - Gwiazda Karsin0 - 1
17 Kolejka 17 23.03.2019 00:00 h Spójnia Sadlinki - Borowiak Czersk1 - 0
17 Kolejka 17 23.03.2019 00:00 h Chojniczanka II Chojnice - Keramzyt Szprudowo 4 - 1
17 Kolejka 17 23.03.2019 00:00 h Czarni Przemysław - Pomezania Malbork2 - 6
18 Kolejka 18 30.03.2019 00:00 h Sławek Borzechowo - Chojniczanka II Chojnice0 - 5
18 Kolejka 18 30.03.2019 00:00 h Keramzyt Szprudowo - Spójnia Sadlinki1 - 1
18 Kolejka 18 30.03.2019 00:00 h Pomezania Malbork - Sokół Zblewo 1 - 1
18 Kolejka 18 30.03.2019 00:00 h Gwiazda Karsin - Wisła Tczew4 - 2
18 Kolejka 18 30.03.2019 00:00 h Żuławy Nowy Dwór Gd. - Powiśle II Dzierzgoń4 - 0
18 Kolejka 18 30.03.2019 00:00 h Orzeł Subkowy - Beniamienk 03 Starogard Gd.4 - 0
18 Kolejka 18 30.03.2019 00:00 h Tęcza Brusy - Pogoń Prabuty4 - 1
18 Kolejka 18 30.03.2019 00:00 h Borowiak Czersk - Czarni Przemysław3 - 1
19 Kolejka 19 06.04.2019 00:00 h Tęcza Brusy - Sławek Borzechowo2 - 0
19 Kolejka 19 06.04.2019 00:00 h Pogoń Prabuty - Orzeł Subkowy1 - 2
19 Kolejka 19 06.04.2019 00:00 h Beniamienk 03 Starogard Gd. - Żuławy Nowy Dwór Gd.1 - 0
19 Kolejka 19 06.04.2019 00:00 h Powiśle II Dzierzgoń - Gwiazda Karsin3 - 7
19 Kolejka 19 06.04.2019 00:00 h Wisła Tczew - Pomezania Malbork0 - 1
19 Kolejka 19 06.04.2019 00:00 h Sokół Zblewo - Borowiak Czersk2 - 0
19 Kolejka 19 06.04.2019 00:00 h Spójnia Sadlinki - Chojniczanka II Chojnice1 - 1
19 Kolejka 19 06.04.2019 00:00 h Czarni Przemysław - Keramzyt Szprudowo 2 - 3
20 Kolejka 20 13.04.2019 00:00 h Sławek Borzechowo - Spójnia Sadlinki1 - 1
20 Kolejka 20 13.04.2019 00:00 h Keramzyt Szprudowo - Sokół Zblewo 0 - 4
20 Kolejka 20 13.04.2019 00:00 h Borowiak Czersk - Wisła Tczew0 - 4
20 Kolejka 20 13.04.2019 00:00 h Pomezania Malbork - Powiśle II Dzierzgoń4 - 0
20 Kolejka 20 13.04.2019 00:00 h Gwiazda Karsin - Beniamienk 03 Starogard Gd.9 - 0
20 Kolejka 20 13.04.2019 00:00 h Żuławy Nowy Dwór Gd. - Pogoń Prabuty0 - 1
20 Kolejka 20 13.04.2019 00:00 h Tęcza Brusy - Orzeł Subkowy1 - 0
20 Kolejka 20 13.04.2019 00:00 h Chojniczanka II Chojnice - Czarni Przemysław7 - 1
21 Kolejka 21 17.04.2019 00:00 h Orzeł Subkowy - Sławek Borzechowo3 - 0
21 Kolejka 21 17.04.2019 00:00 h Tęcza Brusy - Żuławy Nowy Dwór Gd.1 - 0
21 Kolejka 21 17.04.2019 00:00 h Pogoń Prabuty - Gwiazda Karsin4 - 2
21 Kolejka 21 17.04.2019 00:00 h Beniamienk 03 Starogard Gd. - Pomezania Malbork0 - 1
21 Kolejka 21 17.04.2019 00:00 h Powiśle II Dzierzgoń - Borowiak Czersk5 - 0
21 Kolejka 21 17.04.2019 00:00 h Wisła Tczew - Keramzyt Szprudowo 0 - 0
21 Kolejka 21 17.04.2019 00:00 h Sokół Zblewo - Chojniczanka II Chojnice4 - 1
21 Kolejka 21 17.04.2019 16:00 h Czarni Przemysław - Spójnia Sadlinki3 - 0
22 Kolejka 22 27.04.2019 00:00 h Spójnia Sadlinki - Sokół Zblewo 0 - 5
22 Kolejka 22 27.04.2019 00:00 h Chojniczanka II Chojnice - Wisła Tczew2 - 0
22 Kolejka 22 27.04.2019 00:00 h Keramzyt Szprudowo - Powiśle II Dzierzgoń0 - 3
22 Kolejka 22 27.04.2019 00:00 h Borowiak Czersk - Beniamienk 03 Starogard Gd.2 - 3
22 Kolejka 22 27.04.2019 00:00 h Pomezania Malbork - Pogoń Prabuty4 - 0
22 Kolejka 22 27.04.2019 00:00 h Tęcza Brusy - Gwiazda Karsin0 - 5
22 Kolejka 22 27.04.2019 00:00 h Żuławy Nowy Dwór Gd. - Orzeł Subkowy5 - 2
22 Kolejka 22 27.04.2019 16:00 h Sławek Borzechowo - Czarni Przemysław1 - 3
23 Kolejka 23 04.05.2019 00:00 h Żuławy Nowy Dwór Gd. - Sławek Borzechowo3 - 0
23 Kolejka 23 04.05.2019 00:00 h Orzeł Subkowy - Gwiazda Karsin2 - 0
23 Kolejka 23 04.05.2019 00:00 h Tęcza Brusy - Pomezania Malbork3 - 1
23 Kolejka 23 04.05.2019 00:00 h Pogoń Prabuty - Borowiak Czersk2 - 0
23 Kolejka 23 04.05.2019 00:00 h Beniamienk 03 Starogard Gd. - Keramzyt Szprudowo 2 - 2
23 Kolejka 23 04.05.2019 00:00 h Powiśle II Dzierzgoń - Chojniczanka II Chojnice1 - 1
23 Kolejka 23 04.05.2019 00:00 h Wisła Tczew - Spójnia Sadlinki2 - 3
23 Kolejka 23 04.05.2019 16:00 h Sokół Zblewo - Czarni Przemysław6 - 1
24 Kolejka 24 11.05.2019 00:00 h Sławek Borzechowo - Sokół Zblewo 1 - 6
24 Kolejka 24 11.05.2019 00:00 h Spójnia Sadlinki - Powiśle II Dzierzgoń1 - 4
24 Kolejka 24 11.05.2019 00:00 h Chojniczanka II Chojnice - Beniamienk 03 Starogard Gd.1 - 0
24 Kolejka 24 11.05.2019 00:00 h Keramzyt Szprudowo - Pogoń Prabuty2 - 2
24 Kolejka 24 11.05.2019 00:00 h Tęcza Brusy - Borowiak Czersk0 - 2
24 Kolejka 24 11.05.2019 00:00 h Pomezania Malbork - Orzeł Subkowy0 - 0
24 Kolejka 24 11.05.2019 00:00 h Gwiazda Karsin - Żuławy Nowy Dwór Gd.6 - 0
24 Kolejka 24 11.05.2019 16:00 h Czarni Przemysław - Wisła Tczew6 - 4
25 Kolejka 25 18.05.2019 00:00 h Gwiazda Karsin - Sławek Borzechowo7 - 2
25 Kolejka 25 18.05.2019 00:00 h Żuławy Nowy Dwór Gd. - Pomezania Malbork1 - 3
25 Kolejka 25 18.05.2019 00:00 h Orzeł Subkowy - Borowiak Czersk7 - 0
25 Kolejka 25 18.05.2019 00:00 h Tęcza Brusy - Keramzyt Szprudowo 4 - 2
25 Kolejka 25 18.05.2019 00:00 h Pogoń Prabuty - Chojniczanka II Chojnice2 - 1
25 Kolejka 25 18.05.2019 00:00 h Beniamienk 03 Starogard Gd. - Spójnia Sadlinki1 - 3
25 Kolejka 25 18.05.2019 00:00 h Wisła Tczew - Sokół Zblewo 1 - 3
25 Kolejka 25 18.05.2019 16:00 h Powiśle II Dzierzgoń - Czarni Przemysław1 - 2
26 Kolejka 26 25.05.2019 00:00 h Sławek Borzechowo - Wisła Tczew0 - 5
26 Kolejka 26 25.05.2019 00:00 h Sokół Zblewo - Powiśle II Dzierzgoń4 - 1
26 Kolejka 26 25.05.2019 00:00 h Chojniczanka II Chojnice - Tęcza Brusy 2 - 1
26 Kolejka 26 25.05.2019 00:00 h Spójnia Sadlinki - Pogoń Prabuty2 - 0
26 Kolejka 26 25.05.2019 00:00 h Keramzyt Szprudowo - Orzeł Subkowy3 - 2
26 Kolejka 26 25.05.2019 00:00 h Borowiak Czersk - Żuławy Nowy Dwór Gd.2 - 3
26 Kolejka 26 25.05.2019 00:00 h Pomezania Malbork - Gwiazda Karsin0 - 7
26 Kolejka 26 26.05.2019 16:00 h Czarni Przemysław - Beniamienk 03 Starogard Gd.2 - 1
27 Kolejka 27 01.06.2019 00:00 h Pomezania Malbork - Sławek Borzechowo2 - 0
27 Kolejka 27 01.06.2019 00:00 h Gwiazda Karsin - Borowiak Czersk14 - 0
27 Kolejka 27 01.06.2019 00:00 h Żuławy Nowy Dwór Gd. - Keramzyt Szprudowo 9 - 0
27 Kolejka 27 01.06.2019 00:00 h Orzeł Subkowy - Chojniczanka II Chojnice4 - 1
27 Kolejka 27 01.06.2019 00:00 h Tęcza Brusy - Spójnia Sadlinki3 - 3
27 Kolejka 27 01.06.2019 00:00 h Beniamienk 03 Starogard Gd. - Sokół Zblewo 0 - 3
27 Kolejka 27 01.06.2019 00:00 h Powiśle II Dzierzgoń - Wisła Tczew1 - 3
27 Kolejka 27 01.06.2019 11:00 h Pogoń Prabuty - Czarni Przemysław