MD | Match Name | Data | Czas | Home Team | Away Team | Wynik | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kolejka 1 | 13.08.2016 | 00:00 h | Orzeł Subkowy | - | Borowiak Czersk | 1 - 1 | |||
3 | Kolejka 3 | 27.08.2016 | 00:00 h | Orzeł Subkowy | - | Szarża Krojanty | 2 - 0 | |||
4 | Kolejka 4 | 03.09.2016 | 00:00 h | Wda Lipusz | - | Orzeł Subkowy | 3 - 4 | |||
5 | Kolejka 5 | 10.09.2016 | 00:00 h | Orzeł Subkowy | - | Powiśle II Dzierzgoń | 1 - 0 | |||
6 | Kolejka 6 | 17.09.2016 | 00:00 h | Gwiazda Karsin | - | Orzeł Subkowy | 3 - 4 | |||
7 | Kolejka 7 | 24.09.2016 | 00:00 h | Orzeł Subkowy | - | Wisła Korzeniewo | 7 - 1 | |||
8 | Kolejka 8 | 01.10.2016 | 00:00 h | Orzeł Subkowy | - | Żuławy Nowy Dwór Gd. | 0 - 1 | |||
9 | Kolejka 9 | 08.10.2016 | 00:00 h | Radunia Stężyca | - | Orzeł Subkowy | 4 - 0 | |||
10 | Kolejka 10 | 15.10.2016 | 00:00 h | Orzeł Subkowy | - | Błękitni Stare Pole | 0 - 0 | |||
11 | Kolejka 11 | 22.10.2016 | 00:00 h | Meteor Pinczyn | - | Orzeł Subkowy | 1 - 2 | |||
12 | Kolejka 12 | 29.10.2016 | 00:00 h | Orzeł Subkowy | - | Sparta Kleszczewo | 1 - 3 | |||
13 | Kolejka 13 | 06.11.2016 | 13:00 h | Czarni Przemysław | - | Orzeł Subkowy | 2 - 1 | |||
14 | Kolejka 14 | 12.11.2016 | 00:00 h | Orzeł Subkowy | - | Pomezania Malbork | 4 - 4 | |||
15 | Kolejka 15 | 19.11.2016 | 00:00 h | Chojniczanka II Chojnice | - | Orzeł Subkowy | 7 - 0 | |||
16 | Kolejka 16 | 17.03.2017 | 23:00 h | Borowiak Czersk | - | Orzeł Subkowy | 1 - 2 | |||
18 | Kolejka 18 | 31.03.2017 | 22:00 h | Szarża Krojanty | - | Orzeł Subkowy | 3 - 3 | |||
19 | Kolejka 19 | 07.04.2017 | 22:00 h | Orzeł Subkowy | - | Wda Lipusz | 1 - 1 | |||
20 | Kolejka 20 | 11.04.2017 | 22:00 h | Powiśle II Dzierzgoń | - | Orzeł Subkowy | 3 - 1 | |||
21 | Kolejka 21 | 21.04.2017 | 22:00 h | Orzeł Subkowy | - | Gwiazda Karsin | 0 - 0 | |||
22 | Kolejka 22 | 28.04.2017 | 22:00 h | Wisła Korzeniewo | - | Orzeł Subkowy | 0 - 1 | |||
23 | Kolejka 23 | 02.05.2017 | 22:00 h | Żuławy Nowy Dwór Gd. | - | Orzeł Subkowy | 4 - 0 | |||
24 | Kolejka 24 | 05.05.2017 | 22:00 h | Orzeł Subkowy | - | Radunia Stężyca | 1 - 3 | |||
25 | Kolejka 25 | 12.05.2017 | 22:00 h | Błękitni Stare Pole | - | Orzeł Subkowy | 3 - 2 | |||
26 | Kolejka 26 | 19.05.2017 | 22:00 h | Orzeł Subkowy | - | Meteor Pinczyn | 2 - 1 | |||
27 | Kolejka 27 | 26.05.2017 | 22:00 h | Sparta Kleszczewo | - | Orzeł Subkowy | 2 - 3 | |||
28 | Kolejka 28 | 03.06.2017 | 14:00 h | Orzeł Subkowy | - | Czarni Przemysław | 3 - 2 | |||
29 | Kolejka 29 | 09.06.2017 | 22:00 h | Orzeł Subkowy | - | Pomezania Malbork | 2 - 6 | |||
30 | Kolejka 30 | 16.06.2017 | 22:00 h | Orzeł Subkowy | - | Chojniczanka II Chojnice | 3 - 1 |
:: Powered by JoomLeague - Version 3.0.22.57ae969 ::