Nasze mecze
Główna
A-Klasa
TABELA
Tabela+wyniki
Terminarz
Nasze mecze
Nasz kolejny rywal
Stadion
DRUŻYNA
Statystyki indyw.
Statystyki zespołu
Kadra
Info o klubie
HISTORIA
Bilans spotkań
Lista zawodników
Statystyki od 2000 r.
FACEBOOK
Główna
A-Klasa
TABELA
Tabela+wyniki
Terminarz
Nasze mecze
Nasz kolejny rywal
Stadion
DRUŻYNA
Statystyki indyw.
Statystyki zespołu
Kadra
Info o klubie
HISTORIA
Bilans spotkań
Lista zawodników
Statystyki od 2000 r.
FACEBOOK
Match Schedule: Błękitni Stare Miasto | A-Klasa 2021/22
MD
Match Name
Data
Czas
Home Team
Away Team
Wynik
1
Kolejka 1
21.08.2021
14:00 h
Błękitni Stare Miasto
-
Mady Ostaszewo
4 - 1
2
Kolejka 2
28.08.2021
14:00 h
Błękitni Stare Miasto
-
AP Malbork
2 - 0
3
Kolejka 3
04.09.2021
14:00 h
Supra Kwidzyn
-
Błękitni Stare Miasto
5 - 0
4
Kolejka 4
11.09.2021
14:00 h
Błękitni Stare Miasto
-
WKS Lignowy Szlacheckie
6 - 0
5
Kolejka 5
18.09.2021
14:00 h
LKS Waplewo
-
Błękitni Stare Miasto
3 - 2
6
Kolejka 6
25.09.2021
14:00 h
Błękitni Stare Miasto
-
Pogoń Prabuty
1 - 0
7
Kolejka 7
02.10.2021
14:00 h
Świt Radostowo
-
Błękitni Stare Miasto
0 - 0
8
Kolejka 8
10.10.2021
15:30 h
Czarni Przemysław
-
Błękitni Stare Miasto
5 - 5
9
Kolejka 9
16.10.2021
14:00 h
Rodło Kwidzyn
-
Błękitni Stare Miasto
1 - 1
10
Kolejka 10
23.10.2021
14:00 h
Mewa Gniew
-
Błękitni Stare Miasto
3 - 2
11
Kolejka 11
30.10.2021
14:00 h
Błyskawica Postolin
-
Błękitni Stare Miasto
2 - 10
12
Kolejka 12
06.11.2021
14:00 h
Delta Miłoradz
-
Błękitni Stare Miasto
2 - 1
13
Kolejka 13
13.11.2021
14:00 h
Relax Ryjewo
-
Błękitni Stare Miasto
0 - 2
14
Kolejka 14
19.03.2022
14:00 h
Mady Ostaszewo
-
Błękitni Stare Miasto
1 - 1
15
Kolejka 15
26.03.2022
14:00 h
AP Malbork
-
Błękitni Stare Miasto
1 - 8
16
Kolejka 16
02.04.2022
14:00 h
Supra Kwidzyn
-
Błękitni Stare Miasto
4 - 0
17
Kolejka 17
09.04.2022
14:00 h
WKS Lignowy Szlacheckie
-
Błękitni Stare Miasto
1 - 0
18
Kolejka 18
16.04.2022
14:00 h
Błękitni Stare Miasto
-
LKS Waplewo
1 - 2
19
Kolejka 19
23.04.2022
14:00 h
Pogoń Prabuty
-
Błękitni Stare Miasto
2 - 0
20
Kolejka 20
30.04.2022
14:00 h
Błękitni Stare Miasto
-
Świt Radostowo
6 - 0
21
Kolejka 21
07.05.2022
11:00 h
Błękitni Stare Miasto
-
Czarni Przemysław
2 - 0
22
Kolejka 22
14.05.2022
14:00 h
Błękitni Stare Miasto
-
Rodło Kwidzyn
0 - 2
23
Kolejka 23
21.05.2022
14:00 h
Błękitni Stare Miasto
-
Mewa Gniew
0 - 4
24
Kolejka 24
28.05.2022
14:00 h
Błękitni Stare Miasto
-
Błyskawica Postolin
3 - 2
25
Kolejka 25
04.06.2022
14:00 h
Błękitni Stare Miasto
-
Delta Miłoradz
1 - 3
26
Kolejka 26
12.06.2022
14:00 h
Błękitni Stare Miasto
-
Relax Ryjewo
0 - 2
:: Powered by
JoomLeague
-
Version 3.0.22.57ae969
::
Desktop Version